O nás

Máme pro Vás ta nejkrásnější svatební, svatební tiskoviny, 3D plakáty s metalickou fólií, nástěnné obrazy a jiné produkty

Jsme česká firma, která byla založena v roce 2006 jako FO Tomáš Kyanka. V roce 2010 jsme transformovali na společnost KyoPrint s.r.o. Za tu dobu jsme již obsloužili tisíce spokojených zákazníků. Působíme po celém území České republiky a Slovenska. Sídlo firmy a kamenná prodejna se nachází v Kuřimi (10 km od Brna), nicméně máme obchodní partnery ve všech větších městech v ČR i na Slovensku. Naším hlavním cílem a velkým potěšením je výroba a prodej svatebních oznámení. Každý rok uvádíme na trh nové kolekce svatebních oznámení, které v mnoha případech nastavují trendy v tomto oboru. Zpříjemňujeme velké události ve Vašem životě, svatby, promoce, Nový rok. Zachycujeme tyto momenty a přetváříme je v jedinečná oznámení, kterými Vy potěšíte Vaše nejbližší.

V roce 2020-2021 jsme po státním lockdownu a celkovém utlumení svateb nezůstali sedět na místě a představujeme zcela nové portfólio výrobků které nabízíme pod značkou Pixadoart. Jedná se o krásné a originální 3D plakáty s metalickou fólií a lakem, laserem vyřezávané obrazy z papíru a akrylu. Jelikož milujeme jako většina lidí zvířata a také několik mazlíčků vlastníme, zpracovali jsme také novou kolekci mazlíčků v kostýmu :)

 

Přinášíme netradiční metody a originální grafická ztvárnění 

Nabízíme různé druhy grafického ztvárnění, papírů a netradiční metody tiskařského zpracování. Výrobní technologie, se kterými pracujeme, jsou horká ražba, slepotisk, tvarový výsek, reliéfní tisk, laserové technologie a digitální tisk. Zhotovíme i individuální svatební oznámení nebo jiné produkty dle Vašeho přání. Produktové portfólio dnes již zasíláme do celé EU.

 

V centru naší pozornosti stojí zákazník

Neustále se snažíme zdokonalovat naše metody na základě potřeb zákazníků, zároveň spolupracujeme s řadou zajímavých partnerů, se kterými se navzájem obohacujeme o cenné poznatky z oblasti našeho podnikání a zkvalitňujeme tak naše služby. Pokud jste na našich stránkách nenašli přání dle Vašich představ, zadejte si poptávku, rádi se Vám budeme věnovat individuálně.