Aktuality

 Aktuality

Aktuality jsou platné pro všechny naše weby. Jednotlivé produkty můžete nakoupit libovolně na každém webu viz. seznam níže:
www.kyoprint.cz     |     www.luxusnioznameni.cz    |     www.pixadoart.czSpuštění nového webu KyoPrint.cz
18. října 2021

Spouštíme náš nový web www.kyoprint.cz. Do produktového portfólia nově zařazujeme produkty jako jsou 3D obrazy, Domovní čísla, Fotokalendáře, Portréty mazlíčkůFiremní tiskoviny. Samozřejmostí je on-line aplikace na konfiguraci potisku. Další jazyková mutace bude spuštěna v nejbližších dnech.


Přidány samolepky na zeď s dětskou tématikou
11. srpna 2021

Pro naše nejmenší členy rodiny máme nyní v nabídce samolepky s krásnými dětskými motivy zvířátek na vylepení do jejich pokojíčků. Vybírejte z různých motivů, tvarů a rozměrů. Samolepky jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, který se netrhá.Nové grafiky produktů Portréty mazlíčků
14. června 2021

Do nabídky přidáváme nové grafiky Portrétů mazlíčků. Mazlíčky si můžete nyní stylizovat do historických kostýmů jako je AdmirálKrálBaron, PirátGenerál, Kapitán, Polní maršál a další.

Nové kategorie produktů PixadoArt
3. června 2021

Do nabídky značky PixadoArt zařazujeme další nové produkty. Nabídka nyní obsahuje 3D metalické obrazy3D obrazy z akrylu, 3D obrazy z papíru, Portréty mazlíčků, Dekorace na stěnu, Samolepky a Domovní čísla.
Nabídku máme v plánu postupně rozšiřovat a nadále vytvářet nové směry.

Spuštění nového webu a prvních produktů
15. března 2021

Spuštěn nový web www.pixadoart.cz s prvními kategoriemi nových produktů. V nabídce jsou unikátní 3D obrazy, které jsou obohaceny 3D lakem a 3D metalickou fólií.
Pokračujeme ve výrobě nových grafik a zárověň plánujeme další jazykové mutace pro tento nový web.


Nová značka produktů PixadoArt
5. ledna 2021

Zakládáme novou značku produktů které budeme nabízet pod značkou Pixadoart. Produktové portfólio se zaměřuje na interierový design a nástěnné dekorace. Souběžně začínají práce na novém webu www.pixadoart.cz a na tvorbě nových grafik produktů.
Nabídka bude tvořena z nástěnného umění vyráběného různými tiskovými postupy.
Vložení nové kolekce Deluxe Collection
5. listopadu 2020

Na web vkládáme zcela novou kolekci svatebních oznámení Deluxe Collection, která se vyznačuje moderním vzhledem, který je obohacen o nové 3D metalické efekty. Kolekce obsahuje i celé portfólio svatebních doplňků jako jsou svatební menu, svatební knihy, svatební jmenovky, etikety na víno, krabičky na výslužky a jiné doplňky ve stejném grafickém provedení.

Spuštění webu Luxusnioznameni.cz
30. října 2020

Spuštěn nový web www.luxusnioznameni.cz. Web dostal zcela nový líbivý grafický design a implementován on-line designer pro možnost vlastního nastavení potisku zákazníkem. Tato aplikace by měla v bodoucnu razantně uspíšit výrobu a celý proces vyřízení objednávky.
Začínáme s novým webem Luxusnioznameni.cz
20. května 2020

Započaly programátorské práce na zcela novém webu www.luxusnioznameni.cz, který bude obsahovat kompletní svatební sortiment včetně svatebních doplňků.